Jak zlikwidować zmarszczki

Spróbuj naturalnych środków odtruwających skórę w domu. Przed wydaniem pieniędzy na drogich produktach, które mogą podrażniać skórę, spróbuj użyć naturalnych środków zaradczych w zaciszu własnego domu. Owoce i artykuły spożywcze były używane od tysięcy lat jako kosmetyki organiczne. Wiele popularnych produktów spożywczych zawiera witaminy i przeciwutleniacze, które chronią i odżywiają skórę.

Masaż olej kokosowy lub łyżeczkę oliwy z oliwą przedostanie się do skóry wieczorem. Są to bogate oleje nawilżające, które mogą łagodzić zmarszczki i naprężać luźną skórę.
Zrób naturalną maskę na twarz jednego banana, łyżeczkę soku pomarańczowego i łyżeczkę zwykłego jogurtu. Zastosuj maskę od 15 do 20 minut. Banany nawilżają skórę i jogurt zawiera witaminy, które mogą rozjaśnić skórę i wspomagać wzrost i regenerację komórek.

Zrób jedną maskę na twarz z jednym jajkiem białym, łyżką świeżego soku z cytryny i pół łyżeczki miodu. Zastosuj maskę od 15 do 20 minut. Sok z miodu i cytryny działa jak złuszczające, podczas gdy jaja uwalniają skórę i kurczą się swoimi porami.

Nie używaj niczego na skórze, na którą uczulasz, np. Jaj. Jeśli masz delikatną skórę, wykonaj test plastra, stosując środek domowej pielęgnacji do skóry o minimalnej powierzchni, aby upewnić się, że nie masz reakcji.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published