Dlaczego nie należy używać określenia „Impotent”?

Impotencja

Impotencja, to termin, który w sposób ogólny określa męskie problemy ze sferą seksualną. W medycynie używa się go na określenie niezdolności mężczyzny do współżycia. Niezdolność ta może być spowodowana różnymi czynnikami. Mężczyzna może być niezdolny do współżycia z powodów psychicznych, chorobowych, organicznych itp. Najczęstszym powodem męskich zaburzeń seksualnych są kłopoty z erekcją.

Kłopoty tego typu ma obecnie bardzo duża grupa mężczyzn i nie są to tylko panowie w podeszłym wieku. O zaburzeniach erekcji mówi się i pisze coraz więcej. Dzięki temu, powoli przestają być wstydliwym tematem tabu. Są to w końcu takie same zaburzenia jak każde inne. Z zaburzeniami tego rodzaju bardzo skutecznie i bezpiecznie można sobie poradzić, stosując środki kamagra. Środki te eliminują kłopoty z erekcją u mężczyzn w każdym wieku. Kamagra http://viagra.edu.pl/kamagra.html przeznaczona jest dla dorosłych i dojrzałych płciowo użytkowników.

Impotent

Impotent, to określenie osoby, która ma poważne problemy z potencją seksualną. W określeniu tym nie było nic złego, do momentu, gdy zagościło w języku potocznym i stało się obraźliwe. Mówiąc o kimś „impotent” mówimy to w znaczeniu negatywnym i drwiącym. Określenie to jest obecne obraźliwe i pejoratywne, choć na początku takie nie było. Mówiąc „impotent” mamy na myśli głównie mężczyznę, który boi się kobiet i dlatego z nimi nie współżyje. Zanim kogoś nazwiemy w ten sposób, warto zastanowić się czy sami chcielibyśmy być tak nazwani.

Kamagra na powrót do pełnej potencji seksualnej

Leki Kamagra dają szansę na powrót do pełnej potencji seksualnej. Szansę taką mają mężczyźni, u których impotencja jest skutkiem problemów z erekcją. Leki Kamagra zawierają substancję czynną, która działa na bezpośrednią przyczynę tego typu kłopotów. Substancją tą jest sildenafil, który usprawnia napływ krwi do prącia w trakcie stosunku. Ukrwione i wyprężone prącie, to właśnie erekcja. Impotencja może mieć źródło w psychice. W takich wypadkach potrzebna jest terapia u seksuologa. Kamagra może pomóc, dając erekcję i przywracając wiarę we własną sprawczość seksualną.

Leave a Reply

Your email address will not be published