[Rozmiar: 2892 bajtów]Tekst alternatywnyTekst alternatywnyTekst alternatywnyTekst alternatywnyTekst alternatywnyTekst alternatywnyTekst alternatywnyTekst alternatywny[Rozmiar: 1780 bajtów]
[Rozmiar: 467 bajtów]
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Galeria
  Prezydium
  Zarządy Wojewódzkie
  Klauzula informacyjna
  Statut
  Kontakt
  Sprawy pracownicze

[Rozmiar: 331 bajtów]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
[Rozmiar: 331 bajtów]
Partnerzy
Lubelski Zarząd Wojewódzki

Forum Związków Zawodowych

Forum Korpusu Służby Cywilnej

Niezależny Portal Członków Korpusu Służby Cywilnej

[Rozmiar: 331 bajtów]
Security System 1.7 Š 2006 by BS-Fusion Deutschland
CTracker - cback.de


Pismo do Parlamentarzystów
Pomimo naszych usilnych starań,licznego udziału w manifestacjach w Warszawie i Wrocławiu zarówno Rząd jak i Parlament nie uwzględnił naszych oczekiwań płacowych i w dzisiejszej debacie nad budżetem ponownie pominął nasze postulaty.W związku z powyższym Przewodniczaca Komisji Krajowej wystosowała pismo do Parlamentarzystów oraz do Premiera,Ministra Spraw Wewnętrznych i Komendanta Głównego Policji. Aby przeczytać pismo kliknij tutaj
[Rozmiar: 417 bajtów]
administrator styczeń 28 2012 13:11:13
Po manifestacji - piszą o nas!
"Na miejscu było około dwóch tysięcy przedstawicieli straży pożarnej, straży granicznej, policji i więziennictwa. Domagali się podwyżki płac i równego traktowania wszystkich służb
Protestujący zajęli całe schody przed urzędem wojewódzkim i większą część parkingu. Mieli syreny, gwizdki, trąbki i związkowe flagi. Przez około dwie godziny pod urzędem było więc bardzo głośno."

Zacytowane słowa naszej koleżanki Grażyny Domagały - Przewodniczącej Dolnośląskiego Zarządu Wojewódzkiego ZZPP "Pracownicy cywilni od kilku lat przejmują zadania po funkcjonariuszach bez wzrostu płac. 40 proc. z nich zarabia 1200 zł netto! Za to nie można utrzymać rodziny. Protestujemy, dlatego że chcemy godnie żyć."

Więcej... TUTAJ.


Źródło: wroclaw.gazeta.pl


Jesteśmy dumni, bo nie tylko we Wrocławiu pokazaliśmy siłę naszego związku. Również na manifestacji w Warszawie zebrała się liczna grupa związkowców z naszej organizacji. Delegaci ZZPP wraz z przedstawicielami służb mundurowych pod Urzędem Wojewódzkim domagali się godnego traktowania pracowników cywilnych resortu spraw wewnętrznych. Miejmy nadzieję, że Rząd RP wygeneruje już w tegorocznym budżecie środki na wzrost wynagrodzeń dla pracowników Policji i sprosta naszym oczekiwaniom, które głośno artykułujemy.
Wszystkim kolegom i koleżankom z ZZPP, którzy wzięli udział w manifestacji i przyczynili się do unaocznienia dyskryminacji naszej grupy pracowniczej - serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z manifestacji we Wrocławiu, aby to zrobić kliknij TUTAJ.[Rozmiar: 417 bajtów]
marjory styczeń 16 2012 20:28:27
MANIFESTACJA 12 stycznia 2012
Już jutro w Warszawie i Wrocławiu odbędą się manifestacje wobec braku podwyżek w 2012 roku. Domagamy się poszanowania naszej grupy pracowniczej oraz ciężkiej i odpowiedzialnej pracy, domagamy się gwarancji stabilności pracy oraz zapewnienia wzrostu wynagrodzeń adekwatnie do wzrostu średniej płacy w Państwie Polskim, domagamy się zaprzestania działań zmierzających do różnicowania grup pracowniczych u jednego pracodawcy.
Oto postulaty które kierujemy do Premiera RP Donalda Tuska - KLIKNIJ tutaj.
Gdzie i w jakim czasie odbędzie się protest - czytaj tutaj Warszawa, a tutaj Wrocław.


[Rozmiar: 417 bajtów]
marjory styczeń 11 2012 19:12:34
Do nowego Komendanta Głównego Policji piszemy o płacach pracowników Policji
Jak wiemy mamy nowego Komendanta Głównego Policji - został nim nadinsp. Marek Działoszyński. Przewodnicząca naszego związku Danuta Hus skierowała pismo do Pana Komendanta przedstawiając bardzo trudną sytuację materialną pracowników cywilnych w Policji wraz z prośbą o odpowiedź na zadawane przez nas pytania. Liczymy na poważne potraktowanie naszych problemów. Z pismem można się zapoznać po kliknięciu tutaj.


[Rozmiar: 417 bajtów]
marjory styczeń 10 2012 19:09:58
Prośba o poparcie naszych działań
Bardzo liczymy na poparcie naszych działań przez Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów. Skierowaliśmy pismo z prośbą o wsparcie do Przewodniczącego Związku Antoniego Dudy, aby je przeczytać kliknij tutaj.


[Rozmiar: 417 bajtów]
marjory styczeń 07 2012 12:28:24
Komunikat Komisji Krajowej ZZPP
W związku z brakiem reakcji Premiera RP,Ministra Spraw Wewnętrznych oraz Komendanta Głównego Policji na nasze postulaty oraz sygnały o beznadziejnej sytuacji płacowej pracowników cywilnych Policji oraz dyskryminacji tej grupy pracowniczej przy podwyżkach wynagrodzeń przewidzianych na 2012 rok Komisja Krajowa Związku Zawodowego Pracowników Policji na swym posiedzeniu podjęła decyzję o rozpoczęciu akcji protestacyjnej. Aby przeczytać komunikat kliknij tutaj.
[Rozmiar: 417 bajtów]
administrator styczeń 03 2012 20:31:12
Artykuł w gazecie ROLAND
W gazecie ROLAND ukazał się artykuł dotyczący sytuacji finansowej pracowników cywilnych Policji. Ponieważ pisze się o nas dość obszernie, zachęcam do lektury, aby przeczytać artykuł kliknij tutaj.


[Rozmiar: 417 bajtów]
marjory grudzień 27 2011 20:53:40
ŻYCZENIA

[Rozmiar: 417 bajtów]
marjory grudzień 20 2011 23:27:22
Korespondencja skierowana do Premiera RP
Nasze rozpaczliwe apele w sprawie sytuacji finansowej pracowników cywilnych Policji pozostają bez echa. Nie ustajemy w naszych działaniach, nie pozwalamy o nas zapomnieć. W piśmie do Prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska Viceprzewodniczący KK ZZPP Józef Ćwikliński po raz kolejny opisuje sytuację naszej grupy zawodowej. Uprzedzamy - w desperacji zmuszeni jesteśmy do podjęcia zdecydowanych działań przewidzianych przepisami obowiązującego prawa począwszy od poinformowania mediów o braku zainteresowania naszymi problemami do akcji protestacyjnej włącznie.
Aby przeczytać pismo kliknij tutaj.

Natomiast tutaj można zapoznać się z komunikatem skierowanym do mediów.[Rozmiar: 417 bajtów]
marjory grudzień 14 2011 18:51:56
Pismo do Adama Rapackiego - podsekretarza stanu MSW
Sprawa wzrostu wynagrodzeń pracowników cywilnych jest obecnie priorytetem w działalności naszego związku. Wysyłamy szereg pism, piszemy tam, gdzie widzimy choć cień szansy na pozytywny efekt naszych poczynań. Oto pismo do Podsekretarza Stanu MSW Adama Rapackiego, aby je przeczytać kliknij tutaj.


[Rozmiar: 417 bajtów]
marjory grudzień 14 2011 18:43:08
Nagrody 3% - czy wszędzie dzielone są tak samo?
W związku z rozbieżnościami w wysokości nagród 3% pomiędzy województwami Przewodnicząca Komisji Krajowej Związku Zawodowego Pracowników Policji Danuta Hus skierowała pismo do Komendanta Głównego Policji gen.insp. Andrzeja Matejuka z prośbą o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji. Aby zapoznać się z tym pismem, kliknij tutaj.


[Rozmiar: 417 bajtów]
marjory listopad 30 2011 21:47:52
Strona 48 z 54 << < 45 46 47 48 49 50 51 > >>
Reklama: Web Design Kacper Włodarczyk Kliknij Tutaj || CMS: PHP-Fusion & Extreme-Fusion || Design & Code: Kacper Włodarczyk